Сьогодні у Миколаївському професійному суднобудівному ліцеї пройшов день відкритих дверей. Одним із найбільш очікуваних моментів був майстер-клас із “Приготування холодних страв та закусок”, організований для майбутніх кухарів. Учасники мали можливість не лише спостерігати за процесом приготування, а й самостійно спробувати свої сили під керівництвом досвідчених майстрів.
Наші гості ознайомилися з різноманітними техніками нарізання продуктів, секретами та тонкощами декорування страв. Особливо захоплюючим був процес приготування холодних страв і закусок, який перетворився на справжнє кулінарне шоу! Сподіваємося, що цей день відкритих дверей надихне багатьох на вибір кулінарного мистецтва як своєї професії!
![](http://localhost/wp-content/uploads/2024/05/442512237_1244256716550285_4332958381325555089_n-944x1024.jpg)