Професії (після 11 класу)

Календарь Joomla

Звіт директора

29 травня в ліцеї пройшло свято професій – конкурс професійної майстерності серед учнів «Кращий за професією»

Конкурс проходив у два етапи:

І етап – груповий – з 21травня по 24 травня

ІІ етап – ліцейний – 29 травня.

У ліцейному етапі взяли участь переможці і призери групового етапу.

Змагання розпочалися з виконання завдань теоретичного туру.

Практичний тур проходив у навчальних майстернях  ліцею,який розпочався зі урочистої лінійки.

Всіх присутніх привітав директор ліцею Лисейко О.Й., який побажав учасникам наснаги, творчих успіхів і перемоги у конкурсі.

Також привітали учасників і гості конкурсу – начальник відділу кадрів  базового підприємства «Смарт  Мерітайм Груп» Гладишева Д.В., начальник відділу головного зварювальника підприємства Краснощок С.О., майстер виробничого навчання Нікандров А.Г. та учень групи 5/6 Алєксєєнко Андрій.

За підсумками теоретичного та практичного туру були визначені переможці та призери конкурсу:

І. «Слюсарна справа»- для учнів І курсу:

І місце – Скиба Микола – група 11/12;

ІІ місце – Козар Микола - група 11/12;

ІІІ місце – Шевчук Владислав – група 11/12.

ІІ. З професії «Електрогазозварник»:

І місце – Єрофєєв Віктор – група 13/14;

ІІ місце – Владичак Андрій – група 37/38;

ІІІ місце – Дзюба Максим– група 37/38.

ІІІ. З професії «Слюсар з ремонту автомобілів»:

І місце – Піндера Микола – група 5/6

ІІ місце – Марченко Артур – група 17/18

ІІІ місце – Мережаний Євген – група 5/6

ІV. З професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж;електромонтажник силових мереж та електроустаткування»:

І курс

І місце – Крутенко Михайло – група 35/36

ІІ місце – Ткачова Валерія – група 35/36

ІІІ місце – Черіков Павло– група 35/36

ІІ та ІІІ курси:

І місце – Іванов Дмитро – група 9/10

ІІ місце – Резніченко Олег – група 15/16

ІІІ місце – Щербина Владислав– група 15/16.

Вітаємо наших переможців і призерів!

 

Заявка на навчання

Контакти

  • м. Миколаїв, вул..Індустріальна,1, е-mail: mpsl-5@ukr.net


  • В.о. директора    Ямпольська  Наталя Сергіївна, т. 59-31-90
  • Заступник директора з НВР Любицька Олена Віталіївна
  • Заступник директора з НВихР  :Нейсало Сергій Олександрович

  • Заступник директора з НМР: Севостьянова Анжеліка Валеріївна
  • Практичний психолог: Русецька Людмила Олександрівна
  • В.о.головного бухгалтера: Кравець Наталія Михайлівна

Новини

Архів новин