Професії (після 11 класу)

Календарь Joomla

Я маю право

Звіт директора

25 травня у ліцеї пройшов щорічний конкурс «Кращий за професією» серед учнів ліцею, який вже став доброю традицією. На святковій лінійці  учасників конкурсу привітали  директор ліцею Лисейко Олексій Йосипович, начальник відділу кадрів базового підприємства «Смарт Мерітайм Груп» Гладишева Діана Вікторівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сєдова Тетяна Іванівна та представник учнівського самоврядування,учень групи 11/12 Ткаченко Руслан.

Учасники конкурсу виконували  теоретичні та практичні завдання.

За результатами конкурсу переможцями і призерами стали:

З професії «Кухар»:

а)серед учнів І курсу :

І місце – Повх Тетяна - група 31/32;

ІІ місце – Дожук Ірина - група 21/22;

ІІІ місце – Нані Тетяна- група 21/22.

б) серед учнів ІІ та ІІІ курсів:

І місце – Озерова Анастасія - група 41/22;

ІІ місце – Сташок Тетяна - група 27/28;

ІІІ місце – Гусейнова Камала - група 48/49.

З професії «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

а)серед учнів І курсу :

І місце – Бандурін Віталій - група 17/18;

ІІ місце – Білокорович Дмитро - група 17/18;

ІІІ місце –Чигренко Дмитро- група 25/26.

б) серед учнів ІІ та ІІІ курсів:

І місце – Черняховський Максим - група 19/20;

ІІ місце – Красняник Дмитро - група 13/14;

ІІІ місце – Насон Сергій - група  19/20.

З професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж ;електромонтажник силових мереж та електроустаткування

а)серед учнів І курсу :

І місце – Тітенко Владислав - група 35/36;

ІІ місце – Лозінський Олександр - група 35/36;

ІІІ місце –Ступаченко Володимир- група 35/36.

б) серед учнів ІІ та ІІІ курсів:

І місце – Кащук Ігор – група 9/10 ;

ІІ місце – Василенко Тимур - група 15/16;

ІІІ місце – Білий Михайло - група  9/10.

З професії «Слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

а)серед учнів І курсу :

І місце – Доага Андрій - група 29/30;

ІІ місце – Тимофєєв Денис - група 11/12;

ІІІ місце –Ткаченко Ру слан - група 11/12.

б) серед учнів ІІ та ІІІ курсів:

І місце – Чернов Дмитро – група 5/6 ;

ІІ місце – Басаргін Євгєній - група 23/24;

ІІІ місце – Прокіпчук Олександр - група  46/47.

З професії «Верстатник широкого профілю»

І місце – Копитченко Ігор  – група 1/2 ;

ІІ місце – Сахаров Артем - група 1/2;

ІІІ місце – Голубєв Сергій - група  1/2.

З професії «Столяр судновий; верстатник деревообробних верстатів»

І місце – Мисків Євген  – група 33 ;

ІІ місце – Шамрай Андрій - група 33;

ІІІ місце – Михайлов Євген - група  33.

Переможці та призери були нагороджені почесними грамотами та призами.

Заявка на навчання

Контакти

  • м. Миколаїв, вул..Індустріальна,1, е-mail: mpsl-5@ukr.net


  • В.о. директора    Ямпольська  Наталя Сергіївна, т. 59-31-90
  • Заступник директора з НВР Любицька Олена Віталіївна
  • Заступник директора з НВихР  :Нейсало Сергій Олександрович

  • Заступник директора з НМР: Севостьянова Анжеліка Валеріївна
  • Практичний психолог: Русецька Людмила Олександрівна
  • В.о.головного бухгалтера: Кравець Наталія Михайлівна

Новини

Архів новин